boutique-contemporary-elegant-336372 (1)

Casadei – ulubiona marka Gwiazd

Tworząc modne stylizacje, przede wszystkim należy skupić się na dodatkach. To właśnie one dodają oryginalności i kunsztu do całego outfitu. Odpowiednio dobrane buty to podstawa stylizacji. Warto zwrócić uwagę, aby były zarówno wygodne i przykuwające spojrzenie. Obydwie te cechy łączą w sobie buty marki Casadei.

Casadei to włoska marka znana na całym świecie, tworząca swoje projekty już od ponad 50 lat. Każdy model butów tworzonych pod szyldem Casadei jest ręcznie robiony oraz szczegółowo dopracowany, Buty wykonywane są z najlepszej jakości materiałów. Pomimo bardzo wysokich obcasów cieszą się niesamowitą wygodą, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i wyważeniu każdej pary. Znakiem rozpoznawczym firmy jest symbol łańcucha, umieszczany na każdym produkcie.

Charakterystyczne dla marki są wysokie szpilki, z idealnie cienkim, wysokim, metalowym obcasem. Różne kolory i wzory szpilek sprawiają, że każda kobieta znajdzie model idealnie dopasowany do swojego stylu. Oprócz sztandarowych szpilek, dużą popularnością cieszą się tzw. sneakrsy, które łączą w sobie sportowy styl i wygodę z wyższym obcasem. Są to mocno oryginalne i nieoczywiste modele, dlatego mają zarówno swoich fanów jak i zagorzałych przeciwników. Jednego nie można im odmówić, nie da się przejść obok nich obojętnie i potrafią przykuwać uwagę, co na pewno jest ich ogromną zaletą. Dodatkowo produkowane są w różnych, mocno intensywnych kolorach m.in. fuksja czy złoto lub w całości pokryte brokatem, co stanowi ich niepowtarzalny styl.

Wśród różnych modeli znajdują się zarówno typowo sportowe buty w oryginalnych wzorach,  jesienne botki oraz wysokie kozaki. W kolekcji dostępne są również modele sandałów i klapek. Każdy model wyróżnia się osobliwymi dodatkami, nie dziwią piórka, wstążki, kolorowe kokardy czy dodatki w postaci klejnotów. To wszystko sprawia, że produkty są oryginalne i pożądane przez kobiety. Produkty dostępne są w Casadei outlet, gdzie można je dostać w okazyjnych cenach.

Premiera nowej kolekcji marki Casadei to nie lada wydarzenie w świecie mody. Wybrane modele butów są eksponowane jak „małe dzieła sztuki” , sprawiając niesamowite wrażenie. Każdy model produkowany jest w rodzinnej pracowni, pod okiem wykwalifikowanych szewców, którzy dbają o każdy szczegół.

Buty marki Casadei to luksusowy i bardzo wyjątkowy produkt, wybierany przez znane gwiazdy zarówno w Polsce jak i za granicą. Noszą je znane aktorki, piosenkarki i celebrytki. Buty Casadei Polska noszą: aktorka Małgorzata Kożuchowska czy celebrytka Kinga Rusin. Za granicą buty te miały na sobie Jennifer Lopez, Selena Gomez czy Lucy Liu. Nic dziwnego, że cieszą się bardzo dużą sławą i uznaniem wśród kobiet na całym świecie.

Buty marki Casadei to produkt bardzo wyjątkowy. Dzięki zaangażowaniu w proces ich tworzenia, dzięki ręcznej produkcji oraz oryginalnym zdobieniom buty te budzą wiele pozytywnych emocji, być może dlatego spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kobiet i są mocno pożądanym kąskiem w świecie mody. Casadei to ulubiona marka gwiazd.

Możliwość komentowania została wyłączona.