adult-boutique-choosing-318236

Buty Casadei – wyjątkowe modele dla eleganckich kobiet

Buty Casadei to luksusowa, włoska marka obuwnicza, część przemysłu modowego należącego do alta moda. Korzystają z niej projektanci największych pokazów mody w Mediolanie, Rzymie czy Florencji. Nowoczesne formy i perfekcyjne wykonanie uczyniły z butów Casadei pożądany dodatek do każdej kreacji światowych wybiegów. 

Buty damskie Casadei

Cesare Casadei, dyrektor kreatywny marki Casadei w sposób całkowicie naturalny wziął na siebie wprowadzenie brandu w XXI wiek. Cesare jest synem Quinto i Flory Casadei, dwojga rzemieślników, którzy w 1958r. założyli na obrzeżach Rimini fabrykę obuwia i wyrobów ze skóry. Masową produkcję małżeństwo rozpoczęło od sportowych sandałów skierowanych najpierw na rodzimy, a potem na międzynarodowy rynek. W rodzinnej firmie sprawnie przebiegał cały proces produkcji od prototypu po ostateczny produkt, realizowany przez wyspecjalizowanych rzemieślników. 

Cesare Casadei po pierwszych doświadczeniach w firmie kształcił się w Szwajcarii, by powrócić do Rimini, gdzie rozpoczął własną ścieżkę kariery. Przejął na siebie odpowiedzialność za stale rosnącą produkcję. Błędy przeplatały się z sukcesami wypracowując w konsekwencji charakterystyczny styl obuwia Casadei. Eksperymenty z materiałami, surowcami i procesem produkcji wyniosły tę markę na najważniejsze rynki wysokiej mody, wyznaczając nowe trendy w światowej modzie. Casadei aktualnie należy do jednej z ulubionych marek gwiazd, buty tej marki można zobaczyć na nogach Victorii Beckham, Jennifer Lopez, Evy Longorii czy Kim Kardashian. Noszą je też polskie gwiazdy Joanna Krupa, Anna Mucha czy Patrycja Kazadi.

Buty Casadei w Polsce 

Casadei buty pojawiły się również w Polsce. Aktualnie oferta  brandu zawiera przede wszystkim obuwie sezonowe. Buty Casadei sklep zachęca do zakupu stylowych kozaków o zróżnicowanej długości cholewki czy sneakersów Casadei z ukrytym koturnem, wykonanych ze skóry cielęcej lub zamszowej. Unikalne fasony i doskonała jakość, perfekcyjne wykończenie to znaki szczególne tej marki. 

Buty Casadei, wśród niezliczonej ilości marek obecnych również na polskim rynku, wyróżnia charakterystyczny obcas szpilek, botków czy kozaków. To on sprawia, że marka ta należy do ulubionych modeli gwiazd i celebrytów. Wysoki, cienki i smukły, jednostronnie spłaszczony obcas sprawia, że stopa, noga i cała sylwetka kobiety nabiera niezwykłej smukłości, delikatności i lekkości. Sandały na szpilce, szpilki techno czy botki na szpilce unoszą sylwetkę, prostują ją i sprawiają, że nabiera ona cechy pewności i doskonałości. 

Casadei na każdą okazję

Większość modeli Casadei posiada wysoki obcas. Jednak dzięki jego kształtowi i delikatności, buty doskonale komponują się z ubiorem o każdej długości. Z powodzeniem nosi się je do krótkiej spódnicy jak i sukni midi czy maxi. Równie efektownie będą się prezentowały ze spodniami o szerokich nogawkach czy wąskich rurkach. 

Dla miłośniczek modeli sportowych, Casadei przygotowała sneakersy o płaskiej, wyprofilowanej podeszwie lub na ukrytym koturnie, unoszącym dyskretnie sylwetkę. Zabieg ten ceniony jest szczególnie przez Panie niższego wzrostu, które chcą uzyskać określony efekt bez poświęcenia swojej wygody. 

Casadei to marka, która do produkowanego przez siebie obuwia oferuje również skórzane dodatki, paski, różne modele torebek czy skórzane drobiazgi. Tworzą one ramową wizualizację i zapewniają spójną estetykę. 

Możliwość komentowania została wyłączona.